Четвер, 08.06.2023, 22:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Черкаський навчально-реабілітаційний центр "Країна добра Черкаської обласної ради"

Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Статті

Зустріч та співпраця з представниками кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Відбулась зустріч представників кафедри анатомії, фізіології та фізичної реабілітації ЧНУ ім. Б. Хмельницького з одним із її давніх та надійних стейкхолдерів – Зганяйко Іриною Францівною, директором КЗ "Черкаський НРЦ "Країна добра Черкаської обласної ради".

Представники ЧНУ ім. Б. Хмельницького, доценти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я – Ілюха Лідія Михайлівна, Юхименко Лілія Іванівна та Петренко Юрій Олексійович звернулися до директора "Країни добра" Зганяйко Ірини Францівні з метою окреслення можливостей підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами 016 «Спеціальна освіта» (спеціалізація «Ортопедагогіка» першого бакалаврського рівня), 091 «Біологія» (за спеціалізацією «Спортивна фізіологія та реабілітація», другого магістерського рівня) та освітньо-науковою програмою 091 «Біологія» («Доктор філософії», третього рівня вищої освіти).

Прорецензувавши надані освітні програми, Ірина Францівна Зганяйко високо оцінила створену на кафедрі теоретико-методологічну базу для навчання студентів, відмітила високий рівень підготовки її випускників. Вона підкреслила, що висококваліфіковані фахівці зазначених спеціальностей є сьогодні вкрай затребуваними, оскільки є важливою ланкою у забезпеченні оптимізації надання освітніх, наукових, медичних, психологічних, реабілітаційних і ін. послуг, спрямованих на відновлення втрачених функцій, корекцію вроджених вад, поліпшення психофізичного розвитку дітей з особливими потребами, відновлення фізичного здоров’я учасників бойових дій тощо.

В ході зустрічі було поновлено договір про співпрацю та наголошено на необхідності подальшого розширення партнерських зв’язків між навчально-реабілітаційним центром «Країна добра Черкаської обласної ради» та Нні Фксз ЧНУ за рядом фундаментальних та прикладних напрямків освітньої і наукової діяльності. Учасниками зустрічі було заплановано проведення важливих спільних заходів різного формату.

Категорія: Статті | Додав: ludmila_gricik (27.04.2023)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2023