Четвер, 20.06.2024, 13:40
Вітаю Вас Гість | RSS

Комунальний заклад "Черкаський навчально-реабілітаційний центр "Країна добра Черкаської обласної ради"

Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 125
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Статті

Співпраця Центру з ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я

Семінар «Формування психофізичних функцій в онтогенезі осіб з деривацією слуху»

    Наш Центр з 2014 року працює над проблемною темою «Удосконалення форм і методів навчання і виховання дітей з порушеннями психофізичного розвитку на засадах здоров'язберігаючих технологій,  спрямованих на розвиток життєвих компетенцій  у сучасному світі» . В межах проблемної теми у навчально-виховний процес активно запроваджуються інноваційні, здоров’яформуючі та здоров’язберігаючі технології, а також  діє проект «Школа сприяння здоров’ю».

   Цим проектом зацікавились вищі навчальні заклади, зокрема, була укладена угода про науково-педагогічну співпрацю з Навчально-науковим інститутом фізичної культури, спорту і здоров’я, кафедрою анатомії, фізіології та фізичної реабілітації. Співпраця спрямована на розробку і впровадження оздоровчих технологій в освітній процес, проведення науково-дослідницької, методичної та експериментально-пошукової роботи з реалізації валеологічних та фізкультурно-оздоровчих програм.

    12 січня 2016 року Центр вкотре відвідав доктор біологічних наук, професор, директор НДІ фізіології імені Михайла Босого Лизогуб В.С. В рамках зустрічі був проведений семінар «Формування психофізичних функцій в онтогенезі осіб з деривацією слуху», а також обговорювались питання подальшої співпраці.      

   Реабілітаційно-оздоровча та соціально-психологічна робота Центру спряла розширенню зв’язків з іншими вищими навчальними закладами України.

    Так, налагоджена робота з психологічним факультетом ЧНУ ім. Богдана Хмельницького з проведення виробничої практики студентами факультету.

   В межах співпраці з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького був підписаний наступний договір про навчально-педагогічну співпрацю між навчально-науковим інститутом фізичної культури, спорту і здоров’я (директор Л.А.Нечипоренко), кафедрою анатомії, фізіології та фізичної реабілітації (завідувач С.О.Коваленко) та Центром.

     Також налагоджена системна робота з Київським національним університетом ім. М.П.Драгоманова, факультетом корекційної педагогіки та психології.

             

Категорія: Статті | Додав: RunnerOK (12.01.2017)
Переглядів: 565 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2024