Вишиванка - генетичний код нації, пам'ять українського народу, оберіг, наша зброя !
Ми з гордістю одягаємо її не тільки в будень, а й в свято. Сьогодні - додаткова нагода. Які ж ми гарні в наших вишиванках!
"Комунальний заклад "Черкаський навчально-реабілітаційний центр "Країна добра Черкаської обласної ради" запрошує на навчання. У закладі створені усі умови для комфортного перебування та розвитку дітей. Тож у Вашої дитини є можливість перебувати у просторі успіху та щасливого дитинства.
Уроки безпеки продовжуються. Сьогодні в класі безпеки учні 5-А та 5-Б класів взяли участь в цікавому занятті, яке для них провів Сидоренко Владислав, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям, майор Черкаське районне управління ГУ ДСНС України у Черкаській області .
Представники ЧНУ ім. Б. Хмельницького, доценти навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я – Ілюха Лідія Михайлівна, Юхименко Лілія Іванівна та Петренко Юрій Олексійович звернулися до директора "Країни добра" Зганяйко Ірини Францівні з метою окреслення можливостей підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами 016 «Спеціальна освіта» (спеціалізація «Ортопедагогіка» першого бакалаврського рівня), 091 «Біологія» (за спеціалізацією «Спортивна фізіологія та реабілітація», другого магістерського рівня) та освітньо-науковою програмою 091 «Біологія» («Доктор філософії», третього рівня вищої освіти).
Прорецензувавши надані освітні програми, Ірина Францівна Зганяйко високо оцінила створену на кафедрі теоретико-методологічну базу для навчання студентів, відмітила високий рівень підготовки її випускників. Вона підкреслила, що висококваліфіковані фахівці зазначених спеціальностей є сьогодні вкрай затребуваними, оскільки є важливою ланкою у забезпеченні оптимізації надання освітніх, наукових, медичних, психологічних, реабілітаційних і ін. послуг, спрямованих на відновлення втрачених функцій, корекцію вроджених вад, поліпшення психофізичного розвитку дітей з особливими потребами, відновлення фізичного здоров’я учасників бойових дій тощо.
В ході зустрічі було поновлено договір про співпрацю та наголошено на необхідності подальшого розширення партнерських зв’язків між навчально-реабілітаційним центром «Країна добра Черкаської обласної ради» та Нні Фксз ЧНУ за рядом фундаментальних та прикладних напрямків освітньої і наукової діяльності. Учасниками зустрічі було заплановано проведення важливих спільних заходів різного формату.
Дякуємо за співпрацю! Крокуймо разом до нових звершень!
26 квітня 2023 року відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. З того часу в цю дату в Україні щороку вшановують усіх людей, хто загинув чи постраждав від цієї катастрофи, а також шанують ліквідаторів наслідків аварії.
Сьогодні в "Країні добра" пройшли пам'яті заходи про Чорнобильську трагедію і загиблих в ній, а також вшанували героїзм працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії.
Сьогодні клас безпеки "Країни добра" відвідали учні 7-Б класу (класний керівник Губко Ольга, вихователь Василенко Євгенія). Діти взяли участь в "Єдиному уроці безпеки", який для них провела Степаненко Юлія, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Черкаське районне управління ГУ ДСНС України у Черкаській області .
В 'Країні добра" проходили заходи до Дня довкілля та Дня Землі.
Діти взяли участь в екологічному квесті, вчилися сортувати сміття, переглядали пізнавальні мультфільми й фільми, а також висадили дерева, які нам надала благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "Мелас".
Метою тижня було створити інтригу, налаштувати учнів та педагогів на «психологічну хвилю»; сформувати загальний позитивний настрій; спонукати учнів до самопізнання через нетрадиційні форми роботи; формувати толерантне ставлення молоді до іншої позиції та світосприйняття людини, навички співпраці та взаєморозуміння; розвивати активну життєву позицію школярів. А найголовніше – занурити всіх учасників навчального процесу в цікавий і загадковий світ психології.
Під час тижня практичним психологом Мариною Кузьменко та соціальним педагогом Миколою Логиним були проведені заходи, що охоплювали різні види діяльності: квести, ігри, акції, тренінгові заняття, презентації, години спілкування, анкетування, тестування, створення панно. Активну участь брали вихованці, учні, вчителі та батьки.